Panele fotowoltaiczne są przyjaznym dla środowiska odnawialnym źródłem energii elektrycznej. Zestawy paneli słonecznych o wysokiej wydajności pozwolą Państwu nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale także wygenerować dochód. Nasza firma zajmuje się sprzedażą instalacji fotowoltaicznych oraz ich profesjonalnym montażem. Wspieramy naszych klientów podczas wyboru najbardziej optymalnego rozwiązania dla swojego gospodarstwa domowego lub firmy. Przedstawiamy dostępne możliwości dofinansowania instalacji fotowoltaicznych i pomagamy w załatwieniu niezbędnych formalności.

Korzystając z usług naszej firmy mieszczącej się w miejscowości Gościno szybko można się zorientować, że opłaca się zainwestować w fotowoltaikę o wymaganej mocy kW, gdy cena energii elektrycznej, co roku wzrasta. Koszt zestawu solarnego uzależniony jest od mocy (kW) i wymaga prawidłowej kalkulacji przed zakupem, którą chętnie dla Państwa wykonamy. Domowa elektrownia słoneczna to niezależność, inwestycja w przyszłość, a także coroczny urlop od podwyżki taryfy. Jeżeli poszukujecie Państwo najwyższej jakości paneli fotowoltaicznych z usługą montażu zapraszamy do kontaktu. Świadczymy usługi na obszarze całej Polski, ale przede wszystkim w: Szczecinie, Koszalinie, Kołobrzegu, Białogardzie, Karlinie.

 

Wsparcie podczas wyboru fotowoltaiki w Gościnie

 

Panele fotowoltaiczne przeznaczone są do zamiany energii słonecznej na energię elektryczną. Dzięki nowym rozwiązaniom i wykorzystaniu nowoczesnych materiałów koszty produkcji paneli fotowoltaicznych z roku na rok maleją. Eksperci od fotowoltaiki w Gościnie dobiorą dla Państwa panele słoneczne, z uwzględnieniem potrzeb gospodarstwa domowego. Skontrolujemy ilość zużywanej energii w ciągu całego roku, dzięki temu wybierzemy odpowiednią wielkość instalacji fotowoltaicznej, aby jak najszybciej udało się uzyskać zwrot zainwestowanych środków. Jakie czynniki wpływają na wynik takich obliczeń? Jeżeli jesteście Państwo w trakcie budowy swojego domu, takie kalkulacje wykonamy na podstawie ilości urządzeń elektrycznych, jakie będą działać w domu oraz od ilości domowników.

Ponadto istotna będzie powierzchnia dachu, na której najczęściej wykonujemy montaż paneli słonecznych. Jednak nie jest to jedyne rozwiązanie i w przypadku braku odpowiedniej ilości miejsca na dachu, wykonamy montaż fotowoltaiki na gruncie. Przy oszacowaniu mocy instalacji uwzględnimy obecne zużycie energii elektrycznej a jest to ważne, ponieważ wytwarzanie przez instalację większej ilości energii słonecznej spowoduje jej przekształcenie w prąd stały. Nadwyżka prądu zostanie przekazana do sieci energetycznej. Posiadamy duże doświadczenie w sprzedaży i montażu paneli fotowoltaicznych i możemy stwierdzić, że z reguły do użytku prywatnego kupowane są monokrystaliczne lub polikrystaliczne ogniwa słoneczne o wysokiej wydajności i długiej żywotności.

 

Co trzeba wiedzieć dofinansowaniu instalacji fotowoltaicznych?

 

Program Mój Prąd jest nastawiony na wsparcie rozwoju instalacji fotowoltaicznej o małej mocy, której celem jest zaspokojenie potrzeb na energię gospodarstwa domowego i odsprzedanie do sieci energetycznej tylko nadmiaru wyprodukowanego prądu. Kwota alokacji dotycząca form bezzwrotnych takiego dofinansowania wynosi do 534 000 000 zł. Komu jest dedykowana? Osobom fizycznym, które zakupiły i zamontowały fotowoltaikę i będą wykorzystywały wytworzoną energię jedynie na swoje potrzeby. Musicie Państwo zawrzeć umowę kompleksową, która określa zagadnienia związane z włączeniem do sieci energetycznej prądu, który został uzyskany z mikroinstalacji.

 

Jak wygląda forma dofinansowania według programu Mój Prąd? To 50% dotacji do kosztów wykonania mikroinstalacji nie więcej jednak niż 3 000 złotych w przypadku jednego przedsięwzięcia.To nie jedyny projekt, który zakłada dofinansowanie do fotowoltaiki, dostępna jest także pomoc dla rolników, którzy mają prawo do skorzystania z 25% ulgi inwestycyjnej, a to, pozwoli im obniżyć swój podatek rolny. Kolejnym wsparciem, z którego można skorzystać jest program Czyste Powietrze jest on dedykowany osobom fizycznym, które posiadają na własność dom jednorodzinny lub lokal w nim z wyodrębnioną księgą wieczystą. Wysokość pomocy jest zależna od dochodów i może obejmować do 90% całej inwestycji. Nasza firma stale śledzi zmiany zachodzące na rynku fotowoltaiki, dlatego nie tylko wykonujemy usługę sprzedaży i montażu paneli ale również pomagamy naszym klientom w sprawnym przebiegu całej procedury dofinansowania.

Oferujemy montaż systemów fotowoltaicznych w Gościnie i okolicach Gościna

 

Zapraszamy do współpracy.

 

Jeśli szukają Państwo wydajnej fotowoltaiki w Gościnie, prosimy o kontakt pod numerem telefonu

+48 729 913 399 lub mailowo: ekowoltaika@gmail.com.

Szukasz najlepszej firmy oferującej fotowoltaikę w Gościnie?

Panele fotowoltaiczne Gościno

Przycisk

Tagi :

fotowoltaika w Gościnie, zestaw fotowoltaiczny Gościno, instalacja fotowoltaiczna Gościno

 

 

Fotowoltaika Gościno ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5 Głosów 16
Panele fotowoltaiczne, fotowoltaika Karlino, Szczecin
fotowoltaika koszalin

 

 

Poniżej przedstawiamy kilka naszych realizacji z Gościna i okolic:

 

Fotowoltaika Gościno

Firma montująca panele fotowoltaiczne w zachodniopomorskim.
Firma montująca panele fotowoltaiczne w zachodniopomorskim.