Nasza firma Ekowoltaika zajmuje się sprzedażą i montażem doskonałej jakości fotowoltaiki w Tychowie. Zapewniamy Państwu doradztwo podczas wyboru optymalnej mocy paneli słonecznych, miejsca ich zainstalowania (na dachu, na gruncie), wykonujemy potrzebne pomiary i obliczenia. Posiadamy duże doświadczenie w branży pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych, dlatego wykonujemy usługę kompleksowo. Wspieramy naszych klientów przy załatwianiu formalności przy ubieganiu się o dofinansowanie na budowę instalacji fotowoltaicznej, dzięki czemu cały proces przebiega sprawnie z pozytywnym efektem.

 

Dlaczego inwestycja w fotowoltaikę w Tychowie jest opłacalna?

 

Instalacja fotowoltaiczna składa się z zestawu modułów paneli słonecznych umieszczonych na konstrukcji nośnej lub dachu budynku mieszkalnego, baterii, regulatora ładowania i rozładowania baterii oraz falownika w przypadku, gdy wymagane jest napięcie prądem przemiennym. Materiałem do produkcji ogniw słonecznych jest krzem, który jest jednym z najczęstszych elementów skorupy ziemskiej wśród ciał stałych, dokładniej drugi po tlenie. Paliwem do paneli słonecznych są bezpłatne promienie słoneczne.

 

Warto korzystać ze źródeł odnawialnych, stając się samowystarczalnym, jeśli chodzi o zaopatrzenie swojego domu lub firmy w energię elektryczną. Uzyskujecie Państwo znaczne ograniczenie opłat za prąd i zysk w przypadku wyprodukowania nadwyżki energii elektrycznej, która jest przekazywana do sieci energetycznej. Oczywiście trzeba ponieść koszt zakupu i montażu fotowoltaiki w Tychowie, ale do ograniczenia własnych nakładów służą programy dofinansowań do takich instalacji. Eksperci zatrudnieni w naszej firmie pomagają w całym przedsięwzięciu i doradzają w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania i dopełnienia niezbędnych formalności.

 

Co wpływa na ilość wytworzonej energii z paneli fotowoltaicznych?

 

Ilość energii elektrycznej wytworzonej przez instalację fotowoltaiczną zależy od wielu czynników. Możliwość zmiany obejmuje kąt nachylenia i orientację instalacji. Kryterium orientacji paneli słonecznych jest azymut. W przypadku montażu na dachu skośnym kąt nachylenia zależy od spadku dachu. Najwięcej energii odbiera panel, gdy jego płaszczyzna znajduje się pod kątem prostym do kierunku nasłonecznienia. Ponieważ kąt nasłonecznienia zależy od pory dnia i roku, orientację płaszczyzny wykonujemy zgodnie z wysokością Słońca w okresie odbioru największej ilości energii słonecznej. Instalację i wymiarowanie panelu słonecznego specjaliści z naszej firmy budującej fotowoltaikę w Tychowie wykonują w taki sposób, aby wpływ zacieniania sąsiednich budynków, drzew, linii energetycznych itp. był znikomy. Ważną częścią słonecznego systemu fotowoltaicznego jest konstrukcja nośna paneli słonecznych. Zapewnia prawidłowy kąt nachylenia paneli, a także wymaganą sztywność konstrukcji. Połączenie konstrukcji nośnej z modułami słonecznymi wytrzyma podmuchy wiatru i inne niekorzystne wpływy środowiska.

 

Wsparcie z programów dofinansowania do instalacji fotowoltaicznych

 

Podejmując współpracę z naszą firmą możecie Państwo liczyć na zakup wysokiej klasy instalacji fotowoltaicznej z uwzględnieniem wszystkich ważnych parametrów, która będzie pracowała niezawodnie przez cały czas przeznaczony na jej eksploatację. Wykonamy montaż paneli fotowoltaicznych na dachu budynku lub na gruncie. Nasze bogate doświadczenie w świadczeniu tego typu usług pozwoli Państwu uzyskiwać własną energię elektryczną i czerpać z niej korzyści. Działamy kompleksowo, bardzo ważne jest dla nas zadowolenie klientów, dlatego udzielamy pomocy przy ubieganiu się o dofinansowanie z takich programów jak:

  • Mój Prąd – dla osób fizycznych produkujących energię elektryczną na potrzeby własnego gospodarstwa domowego – dotacja do 3000 złotych.

  • Czyste powietrze - dla osób fizycznych posiadających na własność dom jednorodzinny. Wysokość otrzymanej kwoty dofinansowania jest uzależniana od dochodów i można uzyskać nawet 90% poniesionych kosztów na fotowoltaikę.

  • Energia Plus – dla osób fizycznych i przedsiębiorców. Wsparcie polega na uzyskaniu na preferencyjnych warunkach pożyczki od 1 do 300 mln złotych oraz ubieganie się o jej częściowe umorzenie.

  • Ulga dla rolników – po zakupie i zamontowaniu fotowoltaiki rolnik może ubiegać się o 25% ulgę inwestycyjną i zmniejszyć należny podatek rolny.

Zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą w Tychowie i zakup z montażem instalacji fotowoltaicznej. Czekamy na Państwa w siedzibie naszej firmy, pod wskazanym numerem telefonu oraz online.

Szukasz najlepszej firmy oferującej fotowoltaikę w Tychowie?

Oferujemy montaż systemów fotowoltaicznych w Tychowie i okolicach Tychowa

 

Zapraszamy do współpracy.

 

Jeśli szukają Państwo wydajnej fotowoltaiki w Tychowie, prosimy o kontakt pod numerem telefonu

+48 729 913 399 lub mailowo: ekowoltaika@gmail.com.

Panele fotowoltaiczne Tychowo

Tagi : fotowoltaika Tychowo, zestaw fotowoltaiczny Tychowo, instalacja fotowoltaiczna Tychowo

 

 

Fotowoltaika Tychowo⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 11
Panele fotowoltaiczne, fotowoltaika Karlino, Szczecin
fotowoltaika koszalin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poniżej przedstawiamy Państwu kilka naszych realizacji w Tychowie:

 

Fotowoltaika Tychowo

Firma montująca panele fotowoltaiczne w zachodniopomorskim.
Firma montująca panele fotowoltaiczne w zachodniopomorskim.