Ciekawostka - w starożytności ludzie używali wiatraków, energii rzek i innych sztuczek, aby ułatwić sobie życie. Z biegiem czasu, po przetrwaniu rewolucji technologicznej, ludzkość przeszła na bardziej produktywne sposoby pozyskiwania energii. Teraz wiele osób stawia na alternatywne źródła energii takie jak panele fotowoltaiczne. Wynika to z faktu, że zasoby naturalne (gaz, ropa) kończą się, a te, które pozostają, są coraz trudniejsze do wydobycia. Energia słoneczna jest jedną z najtańszych form energii naturalnej. Nasza firma od dawna zajmuje się sprzedażą fotowoltaiki z montażem w Stargardzie, chętnie pomożemy Państwu w doborze instalacji o prawidłowych parametrach. Profesjonalnie podłączone panele słoneczne są gwarancją długiego i niezawodnego ich użytkowania. Specjaliści zatrudnieni w naszej firmie chętnie pomogą w wyborze i uzyskaniu dofinansowania na instalację fotowoltaiczną, odpowiedzą na pytanie odnośnie wszystkich kwestii związanych z pozyskiwaniem energii z paneli słonecznych.  

 

Fotowoltaika Stargard - dlaczego jest tak korzystna dla gospodarstwa domowego i firmy?

 

Każda zakupiona i zamontowana fotowoltaika w Stargardzie to Państwa wkład w ochronę środowiska, rozwój energooszczędnych technologii i oszczędności na rachunkach za prąd. Jesteśmy firmą, której zaufało już wiele osób oraz firm, posiadamy bogatą wiedzę zawodową i doświadczenie w sprzedaży i montowaniu systemów fotowoltaicznych. Posiadamy panele słoneczne, które można u nas kupić w rozsądnej cenie i z gwarancją dobrej jakości. Montując instalację fotowoltaiczną na dachu swojego domu lub na gruncie dołączycie Państwo do społeczności zaawansowanych i świadomych energetycznie ludzi.

 

Zalety paneli fotowoltaicznych:

 

 • Wykorzystywanie energii słońca

 • Energochłonność źródła

 • Możliwość przenoszenia i mobilność paneli fotowoltaicznych

 • Brak konieczności przeprowadzania konserwacji

 • Długa żywotność

 • Nie boją się najróżniejszych warunków klimatycznych.

 

 

Tak, więc zamontowana fotowoltaika w Stargardzie posiada najwyższe wskaźniki niezawodności i wykorzystania nowoczesnej technologii. Stale rosnące zapotrzebowanie na panele słoneczne, których cena stale spada, są mocnym argumentem za uznaniem energii słonecznej za ważną formę energii elektrycznej. Dlaczego konieczne jest korzystanie z energii słonecznej? Ponieważ jest bezpłatna i przyjazna dla środowiska! Korzyści z wykorzystania energii słonecznej to oszczędność tradycyjnych rodzajów energii, dostępność przez cały rok, bezpieczeństwo dla środowiska, podniesienie wartości nieruchomości, niezależność od wzrostu cen prądu. Można również uzyskać dochód przesyłając do sieci energetycznej nadmiar wyprodukowanego prądu. 

 

Fotowoltaika w Stargardzie  - jak zdobyć dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej?

 

W przypadku większości naszych klientów ostateczna decyzja o wyborze fotowoltaiki w Stargardzie zależy od związanych z tym kosztów i oczekiwanych korzyści. Nasi specjaliści nie tylko wykonają obliczenia niezbędne do wyboru mocy paneli fotowoltaicznych, ale również rozwieją wszelkie Państwa wątpliwości odnośnie ostatecznych nakładów.

 

Jeśli chodzi o czysto finansową rentowność systemu fotowoltaicznego i czas zwrotu, ważne są trzy główne punkty:

 

 • Koszt instalacji, w tym koszt ewentualnej pożyczki

 • Wysokość dotacji i ulg podatkowych

 • Zasady rozliczania energii dostarczonej do sieci i odebranej.

 •  

W Polsce można skorzystać z różnych programów dofinansowania do instalacji fotowoltaicznej, a mianowicie:

 

 • Mój Prąd – to dotacja w wysokości do 3000 złotych, przeznaczona dla osób fizycznych, które chcą wybudować instalację i produkować prąd dla swoich potrzeb.

 • Energia Plus – to możliwość uzyskania pożyczki na preferencyjnych warunkach z oprocentowaniem nie mniejszym niż 2% w skali roku. Jest przeznaczona dla osób będących właścicielami domów jednorodzinnych oraz przedsiębiorców.

 • Czyste Powietrze – to forma dotacji dla właścicieli domów jednorodzinnych, ale jej wysokość jest zależna od uzyskiwanych dochodów. Jest możliwość pokrycia nawet 90% inwestycji w panele fotowoltaiczne.

 •  

Dostępna jest także ulga dla rolników i ulga termomodernizacyjna. Bez względu na wybór rodzaju dofinansowania, pomożemy Państwu w załatwieniu wszelkich formalności. Udzielimy szczegółowych informacji o możliwości przyznania takiej dotacji. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej korzystnej oferty!

Panele fotowoltaiczne Stargard i okolice

Szukasz najlepszej firmy oferującej fotowoltaikę w Stargardzie?

Oferujemy montaż systemów fotowoltaicznych w Stargardzie i okolicach Stargardu

 

Zapraszamy do współpracy.

 

Jeśli szukają Państwo wydajnej fotowoltaiki w Stargardzie, prosimy o kontakt pod numerem telefonu

+48 729 913 399 lub mailowo: ekowoltaika@gmail.com.

Panele fotowoltaiczne Stargard

Tagi : fotowoltaika Stargard, zestaw fotowoltaiczny Stargard, instalacja fotowoltaiczna Stargard

 

 

Fotowoltaika Stargard⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 11
Panele fotowoltaiczne, fotowoltaika Karlino, Szczecin
fotowoltaika koszalin

Poniżej przedstawiamy Państwu kilka naszych realizacji w Stargardzie:

 

Fotowoltaika Stargard

Firma montująca panele fotowoltaiczne w zachodniopomorskim.
Firma montująca panele fotowoltaiczne w zachodniopomorskim.