Jeśli chcecie Państwo kupić fotowoltaikę w Nowogardzie dla swojego domu lub dla biznesu, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Zajmujemy się profesjonalnie wdrażaniem alternatywnych źródeł energii dla przedsiębiorstw i osób prywatnych, oferujemy naszym klientom korzystne warunki współpracy. Jesteśmy uznaną firmą w województwie zachodniopomorskim zajmującą się sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznej, posiadamy wiele pomyślnie realizowanych projektów o różnym stopniu złożoności.

Pozostając w zgodzie z naturą staniecie się Państwo producentem energii elektrycznej, która zaspokoi zarówno potrzeby gospodarstwa domowego jak i firmy. Posiadając fotowoltaikę w Nowogardzie, wartość domu wzrośnie, co jest bardzo istotne w przypadku jego sprzedaży. Ponadto udzielamy wsparcia  podczas załatwiania dofinansowania do instalacji fotowoltaicznych. Działamy kompleksowo i jesteśmy dumni, że nasza oferta spotyka się z tak dużym zainteresowaniem.

 

Jak wygląda zakup i przygotowanie uruchomienia fotowoltaiki w Nowogardzie?

 

Jak działamy po przyjęciu od Państwa zgłoszenia o potrzebie zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznej w Nowogardzie? Możemy stwierdzić, że wszystkie prace wykonujemy pod klucz. Przychodzi do Państwa nasz specjalista, który dokonuje oględzin budynku i terenu, sporządza szczegółowy opis położenia domu oraz rodzaj dachu, odpowiada na pytania. Ponadto nasi doświadczeni specjaliści przygotowują rysunki, projektują instalację fotowoltaiczną, dobierają  niezawodny sprzęt taki jak np. panele słoneczne, falowniki.

Obliczamy ilość zużywanego prądu przez Państwa gospodarstwo domowe w ciągu roku, uwzględniamy ilość domowników oraz urządzeń podłączanych do sieci. W zależności od wielkości dachu na Państwa domu zaoferujemy montaż paneli fotowoltaicznych na dachu lub na gruncie. Zawsze uwzględniamy interesy klienta i praktykujemy indywidualne podejście. Instalacja zostanie dobrana na podstawie istniejących zadań, dokonamy szczegółowego uzasadnienia wyboru i zaproponujemy różne opcje realizacji projektu. Nasi specjaliści przeprowadzą szybki montaż paneli słonecznych oraz wszelkie niezbędne prace uruchomieniowe.

 

Wsparcie podczas ubiegania się o dofinansowanie 

 

Nasi eksperci opracowując fotowoltaikę w Nowogardzie zapewniają pełne doradztwo i wsparcie w ubieganiu się o dotacje z programu Mój Prąd, z której mogą skorzystać osoby fizyczne, produkujące energię na potrzeby swojego gospodarstwa domowego. Istnieje konieczność podpisania kompleksowej umowy z dystrybutorem normującej aspekty dotyczące wprowadzania do sieci wytworzonej energii. Wysokość dofinansowania z tego programu to maksymalnie 3000 złotych. Udzielamy również pomocy przy załatwianiu formalności przy innych projektach takich jak: ulga inwestycyjna dla rolników, program Czyste Powietrze, Energia Plus oraz ulga termomodernizacyjna.

 

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu, nasi doradcy przyjdą Państwu z pomocą, przygotują ofertę handlową i opowiedzą o wszystkich funkcjach instalacji fotowoltaicznej. W naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości sprzęt, gwarantujemy, że z zachowaniem zasad eksploatacji posłuży on przez cały wyznaczony okres i pozwoli wielokrotnie zrekompensować koszty wdrożenia systemu. W przypadku przedsiębiorstw uda się nie tylko obniżyć koszty za prąd, ale także ograniczyć koszty produkcji, zwiększyć przychody i stać się bardziej konkurencyjnym.

 

Zamontowanie instalacji fotowoltaicznej w Nowogardzie to opłacalna inwestycja

 

W ostatnich latach systemy instalacji fotowoltaicznej stają się coraz bardziej popularne, programy gminne, wspierają projekty z montażem paneli.Ten sukces wynika z pełnej przyjazności dla środowiska i wysokiej wydajności systemów. Fotowoltaika nie emituje żadnych szkodliwych substancji. W końcu możecie Państwo nie tylko zapewnić energię elektryczną dla swojego domu, ale także sprzedać jej nadmiar. Kolejnym niewątpliwym plusem jest szybki zwrot z poniesionych nakładów finansowych określany przeważnie na siedem lat.

 

Systemy są niezawodne, działają bez utraty jakości przez cały czas ich użytkowania. Instalacje fotowoltaiczne, jako źródło energii odnawialnej zapewniają nieprzerwane i autonomiczne zasilanie, mają wysoką wydajność i oszczędzają pieniądze, biorąc pod uwagę rosnące ceny energii elektrycznej. Wielu naszych klientów z Nowogardu korzystając z paneli fotowoltaicznych zdecydowało się na poszerzenie instalacji o kolejne panele. Nasza firma oferuje Państwu wysokiej jakości instalacje fotowoltaiczne w korzystnej cenie.

Szukasz najlepszej firmy oferującej fotowoltaikę w Nowogardzie?

Oferujemy montaż systemów fotowoltaicznych w Nowogardzie i okolicach Nowogardu

 

Zapraszamy do współpracy.

 

Jeśli szukają Państwo wydajnej fotowoltaiki w Nowogardzie, prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 729 913 399 lub mailowo: ekowoltaika@gmail.com.

Panele fotowoltaiczne w Nowogardzie

Tagi :

fotowoltaika Nowogard, zestaw fotowoltaiczny Nowogard, instalacja fotowoltaiczna Nowogard,

 

 

Fotowoltaika Nowogard⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 31
Panele fotowoltaiczne, fotowoltaika Karlino, Szczecin
fotowoltaika koszalin

 

 

 

Poniżej przedstawiamy kilka naszych realizacji w Nowogardzie i okolicach:

 

Fotowoltaika Nowogard

instalacje fotowoltaiczne w Koszalinie, fotowoltaika Koszalin
Firma montująca panele fotowoltaiczne w zachodniopomorskim.
Firma montująca panele fotowoltaiczne w zachodniopomorskim.