Wykorzystanie światła słonecznego, jako głównego źródła energii elektrycznej w prywatnym domu z roku na rok nabiera tempa. Według prognoz do 2050 roku słońce stanie się głównym generatorem energii na Ziemi. Popularność tej metody uzasadniona jest rozwiązaniem jednocześnie dwóch globalnych problemów naszej planety: zanieczyszczenia środowiska oraz braku takich zasobów energetycznych jak węgiel, ropa naftowa i gaz ziemny. Przetwarzanie energii słonecznej na inne formy energii przy użyciu paneli słonecznych pozwala nie tylko na uniknięcie emisji szkodliwych odpadów do środowiska, ale także na ograniczenie nadmiernego wydatkowania innych zasobów naturalnych Ziemi.

 

Nasza firma zajmuje się fotowoltaiką w Gryfinie od dawna, dzięki czemu zdobyliśmy duże doświadczenie w prawidłowym doborze instalacji fotowoltaicznej dla danego klienta. Zatrudniamy tylko profesjonalistów do sprzedaży i montażu paneli słonecznych, dlatego zdobyliśmy uznanie na rynku fotowoltaiki. Dzięki profesjonalnemu zamontowaniu całej instalacji panele słoneczne pozwolą Państwu zmniejszyć ilość energii kupowanej z sieci i znacznie ograniczyć koszty eksploatacyjne budynku. Ponadto wartość Państwa nieruchomości wzrośnie! 

 

Zamówienie fotowoltaiki w Gryfinie – sprzedaż, montaż oraz wsparcie w dofinansowaniu

 

Każdego dnia słońce daje taką ilość energii, że nawet cała populacja planety w sumie nie może jej zużyć. Nawet przy wzroście zużycia energii w przyszłości energia słoneczna pozostaje niewyczerpanym zasobem. Scentralizowanemu zasilaniu często towarzyszą awarie. To był powód, dla którego wielu właścicieli prywatnych domów marzy o stworzeniu autonomicznych systemów dostarczania energii elektrycznej. W takim przypadku lepiej jest pozyskiwać zasoby z alternatywnych źródeł. Dobrym przykładem jest domowa fotowoltaika, w Gryfinie nasi specjaliści zaprojektują i zainstalują wysokiej jakości panele słoneczne.

 

Jakie panele fotowoltaiczne wybrać?

 

Na rynku można znaleźć panele polikrystaliczne i monokrystaliczne. Mają inną technologię produkcji. Panele polikrystaliczne są tańsze w produkcji, ale mniej trwałe i mniej wydajne niż panele monokrystaliczne. Z drugiej strony polikryształ lepiej odbiera rozproszone światło, co w pewnym stopniu zwiększa wydajność systemu przy pochmurnej pogodzie. Korzystając z usług naszej firmy sprzedającej i montującej fotowoltaikę w Gryfinie zostanie Państwu przybliżona zasadność wyboru konkretnego rozwiązania. Wykonamy pomiary, sprawdzimy ilość zużywanego prądu przez gospodarstwo domowe w przeciągu całego roku. Skontrolujemy wielkość dachu, aby ustalić, czy można na nim zamontować panele słoneczne, czy lepiej zrobić to na gruncie.

Posiadamy dużą bazę połączonych obiektów na terenie całego Gryfina i w jego okolicach. Nasz zespół na bieżąco zapoznaje się z nowoczesnymi technologiami i podnosi kwalifikacje przy wykorzystywaniu źródeł energii odnawialnej. Jeśli potrzebujecie Państwo kupić instalację fotowoltaiczną do swojego domu, warto skontaktować się z nami, a my spełnimy oczekiwania! Nie tylko dobierzemy odpowiedni sprzęt, ale również wykonamy usługi, dzięki którym będzie działał długo i bez przerwy.

 

Wykonamy dla Państwa:

  • Niezbędne pomiary.

  • Projekt uwzględniający indywidualne potrzeby oraz specyfikę terenu.

  • Kalkulację kosztów.

  • Wybór niezbędnego sprzętu, który można kupić bezpośrednio u nas.

  • Montaż z uwzględnieniem wszystkich standardów technologicznych.

  •  

Czy instalacja fotowoltaiczna to duży wydatek?

 

Tak, jeśli trzeba pokryć wszystkie koszty z własnej kieszeni. Ale teraz, dostępne jest dofinansowanie z programów gminnych oraz rządowych. Wybierając naszą firmę zapewniamy Państwu nie tylko zakup instalacji fotowoltaicznej w atrakcyjnej cenie, ale również usługę montażu i pomoc w uzyskaniu dofinansowania z programu Mój Prąd. Jak można otrzymać taką dotację? Wystarczy zakupić oraz zainstalować fotowoltaikę od 2 kWp do 10 kWp. Po zainstalowaniu przez elektrownię licznika dwukierunkowego, pozostaje zawarcie umowy z dystrybutorem energii o przyłączeniu instalacji do sieci energetycznej i złożenie wniosku o dofinansowanie online.

Wypłata dotacji wynosi maksymalnie 3000 złotych. Ponadto udzielimy informacji i innych dotacjach np.: Czyste Powietrze, Energia Plus oraz udzielimy wskazówek na temat ulg dla rolników i hodowców czy też ulgi termomodernizacyjnej. Szkoda nie skorzystać ze wsparcia i stania się producentem energii elektrycznej, co gwarantuje autonomię w zaopatrzeniu gospodarstwa w prąd. Można nie tylko wyprodukować prąd do swojego domu, ale także sprzedać nadwyżkę po dobrej cenie.

Szukasz najlepszej firmy oferującej fotowoltaikę w Gryfinie?

Oferujemy montaż systemów fotowoltaicznych w Gryfinie i okolicach Gryfina

 

Zapraszamy do współpracy.

 

Jeśli szukają Państwo wydajnej fotowoltaiki w Gryfinie, prosimy o kontakt pod numerem telefonu

+48 729 913 399 lub mailowo: ekowoltaika@gmail.com.

Panele fotowoltaiczne Gryfino

Tagi : fotowoltaika Gryfino, zestaw fotowoltaiczny Gryfino, instalacja fotowoltaiczna Gryfino

 

 

Fotowoltaika Gryfino⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 10
Panele fotowoltaiczne, fotowoltaika Karlino, Szczecin
fotowoltaika koszalin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poniżej przedstawiamy Państwu kilka naszych realizacji w Gryfinie:

 

Fotowoltaika Gryfino

Firma montująca panele fotowoltaiczne w zachodniopomorskim.
Firma montująca panele fotowoltaiczne w zachodniopomorskim.